Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu


Telefonní číslo 734 854 475, pro vyslechnutí posledního hlášení.

Štítky:
bře 18

Hlášení ze dne 18. 3. 2020

Obec Žerotín nabízí občanům starším 70-ti let pomoc při nákupech a donášce jídla. V případě potřeby se obracejte telefonicky s požadavky na telefon 723 088 801 nebo 720 513 032, kontakt k dispozici i v místním obchodě.

Nález klíčů zřejmě od bytu, možné vyzvednutí po tel. domluvě na obecním úřadě.

Dle rozhodnutí hejtmana Olomouckého kraje je zákaz vstupu osob do prostředků hromadné dopravy, obchodů, sociálních a zdravotních zařízení, na pošty, do lékáren a dalších

bez ochranných prostředků dýchacích cest – ústa a nos musí být zakryta respirátorem, rouškou, šátkem, šálem.Do obchodu lez vstoupit jen se zakrytými ústy a na pečivo sahat jen v rukavicích. Do autobusů jen se zakrytými ústy a nosem. 

Bez zakrytí dýchacích cest občané nebudou vpuštěni!


bře 13

Hlášení ze dne 13. 3. 2020

V návaznosti na mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky a nouzový stav vyhlášený usnesením vlády České republiky rozhodl starosta Tělocvičné jednoty Sokol Žerotín o těchto opatřeních:

1) Veškerá tělovýchovná, sportovní, kulturní a společenská činnost jednoty se až do odvolání pozastavuje.

2) Členům jednoty se zakazuje vstup a využívání prostor místních sportovišť. Stejný zákaz se vztahuje na nečleny jednoty, kteří využívají sportoviště provozované Tělocvičnou jednotou Sokol Žerotín.

3) Schůze Valné hromady Tělocvičné jednoty Sokol Žerotín, která se měla uskutečnit v neděli 15. března 2020, se odkládá na neurčito. Schůze bude znovu svolána po skončení mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky a nouzového stavu.

4) Jednání a rozhodování orgánů jednoty bude až do odvolání probíhat formou písemné korespondence.

Tato opatření mají okamžitou účinnost.

Žádáme všechny členy jednoty a uživatele sportovišť provozovaných Tělocvičnou jednotou Sokol Žerotín, aby respektovali tato opatření.

Dále obec Žerotín informuje o tom, že plánovaná výstava, která se měla konat 28 a 29. března se v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu ruší a rovněž i provoz knihovny a tělocvičny v KSZ a to až do odvolání nouzového stavu.