Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 16. 3. 2020

Hlášení ze dne 16. 3. 2020

Upozorňujeme občany, že z důvodů mimořádných opatření vlády je:

Obecní úřad Žerotín pro veřejnost uzavřen. Kontakt je možný jen telefonicky, nebo elektronickou formou.

MUDr. Niklová do dovolání v obci nebude ordinovat. Kontakt je možný jen telefonicky tel. 585011064. Návštěva je možná jen po předchozím telefonickém objednání.

Místní prodejna potravin bude do odvolání otevřena ve všední dny jen od 7 - 13 hod. V sobotu beze změny od 7 -  11 hod.

Spol. JUKKA Ostrožská Nová Ves informovala o tom, že prodej stromků se v naší obci konat v úterý 17. 3. nebude.

Městský úřad a Městská policie Šternberk je od 16.3.2020 pro veřejnost uzavřena do odvolání.

Finanční úřad Šternberk má nově stanoveny úřední hodiny jen v pondělí a středu od 8.00 - 11.00 hod. Mimo úřední hodiny je po ro veřejnost uzavřen.