Úvod > Obec > Aktuality > Charita Šternberk - nabídka pomoci

Charita Šternberk - nabídka pomoci

Naše šternberské charitní středisko nabízí pomocnou ruku občanům vašich obcí. I když nejsme v tak kritické situaci jako naše charitní střediska v Litovli a v Uničově, nechceme zůstat bez nabídky pomoci vůči vám. Nabízíme pomoc zejména starším občanům s nákupy, se zajištěním léků a kompenzačních pomůcek. V příloze zasílám stručný letáček s potřebnými informacemi. Prosíme o jeho vyvěšení na web obce a na nástěnku. Dovoz do obcí budeme realizovat zdarma. Občané by si platili jen to, co si objednají. Neváhejte se na nás obrátit, i pokud bude někdo v existenční či sociální krizi.

Dále vám zdarma nabízíme látkové roušky, zejména do menších obcí.

Doufám, že vám budeme co nejvíce nápomocni a že vás opět přesvědčíme, že jsme spolehlivý partner a poskytovatel zdravotních a sociálních služeb a že pracujeme v souladu s našim posláním – pomoc lidem v nouzi.

S přáním hezkých dní, ze celý kolektiv pracovníků Charity Šternberk.

Letáček.pdf