Obec Žerotín Oficiální stránky obce

Úvod > Dotace obce > Oprava místní komunikace na mlýn

Oprava místní komunikace na mlýn

Uvedená místní komunikace slouží jako přístupová cesta na samotu mlýn a rekreační chatu ,,Rusalka,,. Taktéž je využívána občany k návštěvě lužního lesa a zemědělsky hospodařícími subjekty jako přístupová komunikace k pozemkům. Její technický stav byl ve špatném stavu, cesta byla plná výtluků a děr, místy byla povrchová vrstva obnažena až na hruboštěrkový podklad. Projížďka na kole, zejména malých dětí byla spojena s rizikem zranění a úrazu.

Vzhledem k zajištění sjízdnosti, bezpečnosti, dopravní obslužnosti, dostupnosti zdravotní péče, zlepšení estetického vzhledu a možnosti občanů tuto cestu využívat, bylo přistoupeno k její opravě.

Opravu nám provedla firma pana Skálu – Světlá Hora, kde bylo provedeno očištění povrchu, urovnání značně poškozených míst a proveden celoplošný povrchový asfaltový nástřik.

komunikace Oprava místní komunikace na mlýn Oprava místní komunikace na mlýn

Oprava místní komunikace na mlýn005.jpg Oprava místní komunikace na mlýn006.jpg Oprava místní komunikace na mlýn007.jpg

Oprava místní komunikace na mlýn004.jpg