Úvod > Obec > Aktuality > Oznámení o převodu majetku – prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů

Oznámení o převodu majetku – prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů

Obec Žerotín vyhlašuje prodej 6 pozemků v katastrálním území Žerotín ve veřejné soutěži prostřednictvím e-aukce. Pozemky jsou prodávány za účelem výstavby rodinných domů v obytné oblasti v obci Žerotín. Záměrem obce je vybudovat čtvrť s obytnými domy a vytvořit tak přívětivé místo pro život v obci. Pozemky jsou napojeny na připravené kanalizační přípojky, přípojky vody a plynovodní přípojky. Rozvody nízkého napětí zajišťuje ČEZ Distribuce a.s.

Obec Žerotín bude prodávat pozemky o výměře od 861 m2 do velikosti 1061 m2 s minimální vyvolávací cenou 1500 m2 bez DPH. Zájemci berou na vědomí, že k výše uvedeným cenám bude připočteno DPH ve výši stanovené obecně závaznými právními předpisy účinnými ke dni zdanitelného plnění.

E-aukce jednotlivých pozemků se bude konat ve dnech 28. a 29. 11. 2022. Podání písemné žádosti o účast v e-aukci a zaplacení jistoty musí být doručena do 23. 11. 2022 do 9:00 hodin na adresu Obecního úřadu v Žerotíně.

Více informací o prodeji naleznete na webových stránkách obce Žerotín: https://www.obeczerotin.cz/uredni-deska?id=640&action=detail