Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 11. 9. 2019

Hlášení ze dne 11. 9. 2019

Ve čtvrtek 12. září 2019 bude v  úseku od konce již položené finální vrstvy od Hnojic až patrně po obecní úřad v obci, probíhat pokládka finální obrusné asfaltové hmoty v celé šířce vozovky najednou, kde pro vozidla platí, že vjezd pro dopravní obsluhu bude možný až po úplném vychladnutí hmoty. Tato pokládka bude probíhat také v pátek 13. září po zbytek obce.

Žádáme tímto občany, aby při pokládce a v těchto dnech nevjížděli na takto opravený úsek, kde hrozí poškození vozidla a zničení provedeného díla.

Dále bude omezena obslužnost točny u kaple v Žerotíně a to v pátek 13. 9. 2019 od 8:45 hod. Poslední spoj tedy obslouží točnu v 8:34 hod. směr Štěpánov. Vjezd autobusům bude povolen až na večerní parkování okolo 19 hodiny. Od pondělí 16. 9. budou již autobusy jezdit dle původních jízdních řádů platných od 2. 9, které jsou vylepeny na zastávkách.