Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 18. 10. 2022

Hlášení ze dne 18. 10. 2022



Zveme všechny občany na ustavující zasedání Zastupitelstva obce Žerotín, které se uskuteční dnes 18. října 2022 od 17,00 hod v malém sále kulturního domu. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

V sobotu a v neděli 22. a 23. října v čase od 13,00 do 17,00 hodin proběhne ve velkém sále kulturního domu tradiční výstava zaměřená nejen na výpěstky místních zahrádkářů. Vyzýváme proto místní zahrádkáře, aby přispěli svými výpěstky a obohatili tak pořádanou výstavu. Budete si také moci zakoupit výrobky z dílen Vincentina Šternberk a Klokánku Dlouhá Loučka, dušičkovou výzdobu p. Slimaříka z Hnojic, výrobky od p. Němcové a spoustu dalšího. Vyzýváme také všechny žerotínské hospodyňky, aby napekly koláčky, jejichž kvalitu bude možné posoudit při posezení u kávičky ve vestibulu a ochutnat pivo od Trokanů. Koláčky proto přineste v pátek v dopoledních hodinách nebo hned po začátku výstavy. Všechny koláčky odměníme malým dárkem po skončení výstavy. Děkujeme, že se jakkoliv zúčastníte.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice před snůškou, kohouty, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Prodej se uskuteční ve středu 19. října v 8:20 u Jednoty.