Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 18. 10. 2022

Hlášení ze dne 18. 10. 2022Zveme všechny občany na ustavující zasedání Zastupitelstva obce Žerotín, které se uskuteční dnes 18. října 2022 od 17,00 hod v malém sále kulturního domu. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

V sobotu a v neděli 22. a 23. října v čase od 13,00 do 17,00 hodin proběhne ve velkém sále kulturního domu tradiční výstava zaměřená nejen na výpěstky místních zahrádkářů. Vyzýváme proto místní zahrádkáře, aby přispěli svými výpěstky a obohatili tak pořádanou výstavu. Budete si také moci zakoupit výrobky z dílen Vincentina Šternberk a Klokánku Dlouhá Loučka, dušičkovou výzdobu p. Slimaříka z Hnojic, výrobky od p. Němcové a spoustu dalšího. Vyzýváme také všechny žerotínské hospodyňky, aby napekly koláčky, jejichž kvalitu bude možné posoudit při posezení u kávičky ve vestibulu a ochutnat pivo od Trokanů. Koláčky proto přineste v pátek v dopoledních hodinách nebo hned po začátku výstavy. Všechny koláčky odměníme malým dárkem po skončení výstavy. Děkujeme, že se jakkoliv zúčastníte.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice před snůškou, kohouty, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Prodej se uskuteční ve středu 19. října v 8:20 u Jednoty.