Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 28. 2. 2022

28.2.2022
Datum ukončení:
3.3.2022

Obec Žerotín pořádá materiální sbírku pro Ukrajinu. Jsou zejména potřeba následující věci:

• Svítilny a baterie
  • Spací pytle, termodeky, deky, přikrývky
  • Teplé spodní prádlo
  • Nesterilní a sterilní jednorázové rukavice
  • Lékárničky, záchranářské batohy, obvazový a zdravotnický materiál
  • Termální deky
  • Pulzní oxymetry
  • Nůžky pro řezání oblečení a bot
  • Monitory, notebooky, tiskárny, projektory, flash disky
  • Trvanlivé potraviny a hotová jídla určená k dlouhodobému skladování (větší balení)
  • Dětské výživy, mléčná výživa malých dětí (sušené mléko) přesnídávky, jednorázové dětské pleny
  • Nástroj na rozstříhání oděvu a obuvi (nůžky s tupým koncem)

V případě potravin a zdravotního vybavení či materiálu je nutná minimální doba expirace dva měsíce. Elektrovybavení musí být buď nové nebo v bezvadném technickém stavu s elektro revizí.

Uvedené věci můžete darovat a přinést k nám na obec ihned po vyhlášení a to dnes do 17-ti hodin, v úterý od 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00 hod,

ve středu 8:00 – 12:00, 13:00 – 16:00 hod, ve čtvrtek 8:00 -  12:00 hod.

následně bude vybraný materiál převezen do Hasičské zbrojnice do Chválkovic v Olomouci, odkud bude převezen potřebným. Všem srdečně děkujeme za případnou pomoc.

VHS Čerlinka s.r.o. naléhavě žádá všechny své zákazníky, aby vzhledem k uzavření banky SBERBANK faktury za vodné a stočné uhradili na nový účet vedený u České spořitelny. Nové číslo najdete na webových stránkách  www.cerlinka.cz i na vývěsce u obchodu. Nové číslo je: 1802364329/0800