Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 3. 4. 2024

Hlášení ze dne 3. 4. 2024Firma JUKKA bude prodávat ve čtvrtek 4. dubna 2024  v čase  15.30 - 16.00 hodin, před obchodem v Žerotíně následující stromky k jarní výsadbě.

Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, mandloně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše, vrby keřové i stromkové, lísky keřové i stromkové, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové a keřové josty, ostružiny černé, maliny červené,  černé a žluté, malinoostružiny, malinojahody, jahody i stáleplodící, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, pnoucí i stromkové, rododendrony, azalky, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné minikiwi a velkoplodé kiwi, aronie keřové i stromkové, magnolie, hortenzie, motýlí keře, čilimník, šeřík keřový, mišpule a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Pan Oldřich Šebela přijímá objednávky na kuřice Dominant bílý, hnědý, kropenatý a Leghorn. Stáří 9 týdnů, odběr 11. 5. 2024 v 8:00 hod. Cena 180Kč/ks. Objednávat můžete na tel: 733 585 787