Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 30. 7. 2022

Hlášení ze dne 30. 7. 2022

Vážení občané, rodiče a děti.  Nenechte se odradit nepřízní počasí a přijděte na Hodovou slavnost, která je již zahájena fotbalem na místním hřišti o putovní žerotínskou klobásu. Připraveny jsou speciality z udírny: cigáro, kabanos, sekaná, bůček, kýta, makrely alko i nealko nápoje. Pro děti, ale i pro dospělé je připraveno mimořádně na sále kulturního domu zdarma planetárium, které bude začínat ve 14:15 hod a bude mít vždy 45 minutový program. Vstup je vždy v počtu maximálně 35 osob nebo dětí. Další bude následovat v 15:00, následně 15:45 atd. Vstup na sál a do planetária je bez bot. Na hřišti je zdarma k dispozici lezecká stěna, skluzavka, skákací hrad, lukostřelba a dětský kolotoč. Večer potom zábava s DJ. Zítra od 10:30hod bude následovat slavnostní hodová mše v kapli Sv. Marty. V odpoledních hodinách bude na hřišti dokončení programu včetně občerstvení a zdarma bude pro děti i kolotoč.